بوش
شما اینجا هستید : بوش بازار  -> ماشین ظرفشویی بوش

خرید ماشین ظرفشویی بوش با قیمت عالی و اورجینال + ارسال فوری + گارانتی اصل

اگر به دنبال خرید ماشین ظرفشویی بوش برای منزل خود هستید، در اینجا قصد داریم نکاتی را به شما ارائه دهیم تا در نهایت بتوانید بهترین مدل ماشین ظرفشویی را با بهترین قیمت برای منزل خود انتخاب کنید،  ما شما را با خانواده بوش آشنا می کنیم تا بتوانید مستقیماً ماشین ظرفشویی خود را از نمایندگی بوش خریداری کنید، اما برای این کار به اطلاعات مختلفی در این زمینه نیاز دارید تا بتوانید بهترین مدل بوش را با توجه به نیاز و بودجه خود انتخاب کنید. هنگام انتخاب، به خاطر داشته باشید که گران ترین و  بهترین مدل همیشه بهترین گزینه برای شما نیست.

وقتی می توانیم بگوییم بهترین مدل را انتخاب کرده ایم که ماشین ظرفشویی ما علاوه بر عمر طولانی و کیفیت شستشوی بالا، تمام نیازهای ما را برآورده می کند و بتوانیم از امکانات آن استفاده کنیم. در عین حال باید بتوانید مدلی  را انتخاب کنید که  ظرفیت و مصرف انرژی آن به گونه ای باشد که بتوانید هر روز در منزل از آن استفاده کنید تا بتوانید از آن  استفاده به صرفه تری نسبت به شستن ظروف با دست انجام دهید.  در این صورت می توان گفت که انتخاب خوبی انجام داده ایم.

انتخاب نوع و ظرفیت ماشین ظرفشویی بوش

در ابتدا باید بگوییم که ماشین ظرفشویی های بوش را می توان به دو دسته کلی ایستاده و رومیزی تقسیم کرد که خود ماشین ظرفشویی های ایستاده به دو دسته روکار و توکار تقسیم می شوند که می توان گفت از نظر ظرفیت و کارایی برابر هستند، تنها تفاوتشان در ظاهرشان است که ماشین ظرفشویی توکار بوش برخلاف مدل های روکار که در همه خانه ها می بینیم روی درب آن روکشی ندارند تا بتوانید از چوب المان آشپزخانه خود روی آن استفاده کنید. در این حالت وقتی وارد آشپزخانه می شوید فقط در کابینت خود را می بینید که آشپزخانه شما را بسیار ساده و مدرن می کند اما این که بخواهید ماشین لباسشویی توکار یا روکار را انتخاب کنید کاملا سلیقه ای است و این کاملا به سلیقه و طراحی آشپزخانه شما مربوط می شود.

ماشین ظرفشویی رو میزی بوش

اگر تنها زندگی می کنید یا یک خانواده کوچک دو نفره هستید و زیاد به مسافرت نمی روید ماشین ظرفشویی رومیزی بوش می تواند کمک خوبی در آشپزخانه باشد تا بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و همچنین بسیار به صرفه است.. فقط مراقب باشید. هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی رومیزی در منزل بهتر است به جای قرص ماشین ظرفشویی از ژل ماشین ظرفشویی استفاده کنید زیرا مقدار ماده شوینده در یک قرص برای ماشین ظرفشویی روکار در نظر گرفته شده و استفاده از آن در ماشین ظرفشویی رومیزی علاوه بر اینکه برای شما مقرون به صرفه نیست. با توجه به مقدار زیاد مواد شوینده می تواند باعث لیز شدن ظروف شما شود، اما زمانی که از ژل ظرفشویی استفاده می کنید، بسته به حجم و تعداد ظروف می توانید از ژل استفاده کنید. ماشین ظرفشویی این است که فضای بسیار کمی در آشپزخانه شما اشغال می کند و می توانید آن را روی المان آشپزخانه قرار دهید اما اگر دوست ندارید آن را روی کابینت قرار دهید. می توانید هنگام ساخت کابینت به فضای آن فکر کنید. نصب و راه اندازی داخل کابینت و کشو را زیر آن قرار دهید تا بتوانید از فضای زیر آن نیز استفاده کنید، فقط دقت کنید که در این حالت 2 سانتی متر فضای خالی دور دستگاه وجود داشته باشد. تا هوا بتواند به گردش درآید.

ماشین ظرفشویی ایستاده بوش

ماشین ظرفشویی های ایستاده به دو دسته روکار و توکار تقسیم می شوند که به سلیقه و دکوراسیون آشپزخانه شما بستگی دارد اما آنچه در اینجا باید به آن توجه کنیم ظرفیت، تعداد سبد، برنامه های شستشو و ویژگی های دستگاه است، که باید با توجه به نیاز ما انتخاب شود. به همین دلیل سعی می کنیم در اینجا توضیحات لازم را به شما بدهیم تا بتوانید با مزایا و معایب هر یک از آنها آشنا شوید تا در نهایت بتوانید مدلی را انتخاب کنید که مناسب شماست.
اولین چیزی که در خرید ماشین ظرفشویی بوش توجه افراد را به خود جلب می کند ظرفیت 12، 13 و 14 نفر است. به همین دلیل مشتریان سعی می کنند با افزودن قسمت کوچکی به سبد، مثلاً برای گذاشتن قهوه، ظرفیت عددی آن را افزایش دهند. اما در نظر داشته باشید که فضای داخل همه ماشین های ظرفشویی یکسان است و مهم ترین مسئله تعداد سبد های ماشین ظرفشویی است. این ماشین ظرفشویی است که می تواند 2 سبد یا 3 سبد داشته باشد. یک بار دیگر تاکید کنیم فضای داخلی هر دو ماشین لباسشویی یکسان است، تنها تفاوت در تعداد سبد های موجود در آنهاست که البته هر کدام مانند مدل های دو طبقه، مزایا و معایب خاص خود را دارند. سبد قاشق و چنگال در سبد پایینی قرار دارد مزیت این سبد کوچک در سبد پایینی این است که قاشق و چنگال را خیلی راحت می توان در آن قرار داد و زمان کمتری می برد. مزیت دیگر این است که سبد وسط در خودکار ماشین ظرفشویی بوش امکان تنظیم ارتفاع را دارد، می توانید در هر دو طبقه ارتفاع بیشتری داشته باشید. اما اگر بخواهیم به ایرادات آن اشاره کنیم باید توجه داشته باشیم که سبد قاشق و چنگال در طبقه اول بخشی از فضای این طبقه را اشغال می کند که می توان گفت این سبد فضای چهار تا پنج کشو را اشغال می کند. این طبقه اما در مدل های ماشین ظرفشویی بوش که 3 طبقه هستند، سبد قاشق و چنگال در طبقه زیرین برداشته شده و به صورت یک طبقه روی ماشین ظرفشویی قرار می گیرد تا دیگر فضای طبقه پایین اشغال نشود، اما جدا از این مزیت، این طرح مشکلاتی هم دارد و معایبی هم دارد، اول اینکه باید قاشق و چنگال ها را مرتب در طبقه بالا قرار دهید و گرنه خوب شسته نمی شود و اگر حوصله دارید یک سبد دو مدل به شما پیشنهاد می کنیم اما مشکل دوم این است که چون طبقه سوم بخشی از فضای بالای ماشین ظرفشویی را اشغال می کند، فضای کمتری برای دو طبقه پایین وجود دارد. حالا اگر می خواهید یک قابلمه یا ماهیتابه بزرگ را در سبد پایینی قرار دهید، باید طبقه دوم را بالا بیاورید تا فضای بیشتری به سبد پایینی داده شود و این باعث کاهش ارتفاع طبقه وسط می شود، در این صورت فقط دارید قابلمه های با زمین می توانید ماشین ظرفشویی را در سبد وسط قرار دهید. این ها مزایا و معایب ماشین ظرفشویی 2 و 3 طبقه است.

قیمت ماشین ظرفشویی بوش

ماشین های ظرفشویی بوش داری انواع و مدل های بسیار متنوعی می باشند که با توجه به ویژگی ها و امکانات هر کدام داری قیمت های متنوعی می باشند و خریدار می تواند با توجه به نیاز و قدرت مالی یکی از مدل ها را انتخاب کند.

نمایندگی فروش ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش در سر تا سر ایران دارای نمایندگی های معتبر می باشد . از جمله آن می توان به نمایندگی های مختلف  ظرفشویی بوش در تهران اشاره کرد که در شمال ،جنوب ، شرق و غرب تهران دارای نمایندگی های مجاز می باشد. 

قیمت ماشین ظرفشویی بوش ترکیه

در ترکیه تولید محصولات خانگی بوش به دلایل مختلفی از جمله هزینه نیروی کار و هزینه حمل و نقل کمتر از تولید محصولات بوش آلمانی  با قیمت پایین تری عرضه می شود.

تفاوت ماشین ظرفشویی بوش آلمان و ترکیه

تفاوت بوش ترکیه و آلمان در سطح کیفی و تولید جدیدترین محصولات است. معمولا جدیدترین و مدرن ترین مدل های بوش در کشور آلمان تولید و به بازار عرضه می شود، اما پس از عرضه محصولات آلمانی به بازار، محصولات و تکنولوژی تولید این محصولات به ترکیه منتقل می شود.
یکی از تفاوت های بوش ترکیه و آلمان، تفاوت در اجزای این محصولات بوش است. کیفیت قطعات تولید شده در محصولات بوش ترکیه بالاتر و بهتر از قطعات تولید شده در آلمان می باشد.

انواع ماشین ظرفشویی بوش

بوش ظرفشویی های خود را در چهار سری به ترتیب 6، 4، 2 و 8 معرفی کرد. از ظرفشویی های سری 2 که می توان آن را نسل اول ماشین ظرفشویی بوش دانست تا سری 8 که پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین ظرفشویی بوش است، این شرکت به طور مداوم تلاش می کند کیفیت و تکنولوژی را با خلاقیت و نوآوری ترکیب کند تا رضایت کاربران را به بهترین نحو جلب کند.

آخرین مدل ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS88TW02M سفید با طراحی مدرن و منحصر به فرد جدید ترین مدل ماشین ظرفشویی بوش محسوب می شود.

ابعاد ماشین ظرفشویی بوش

ابعاد ماشین ظرفشویی BOTCH  ایستاده معمولا در ارتفاع از 84.5 تا 85 سانتی متر و در عرض از 45  تا 60 سانتی متر تغییر کرده و عمق استاندارد آن ها 60 سانتی متر است.
ماشین ظرفشویی بوش رومیزی نیز دارای ابعاد با ارتفاع استاندارد 45 و عرض 55.1 و عمق 50، به راحتی حتی در آشپزخانه های کوچک جا می شود. ماشین ظرفشویی رومیزی معمولاً در محل مناسبی روی کابینت با دسترسی به لوله کشی مورد نیاز قرار می گیرد.

بهترین ماشین ظرفشویی بوش

بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش SMS67MW01B
یکی از بهترین مدل های ماشین ظرفشویی موجود در بازار این مدل از برند بوش است که با 24 ماه گارانتی عرضه می شود. این نوع ماشین ظرفشویی از جمله قفل کودک، ظرفیت 14 نفر، نمایشگر با دکمه های لمسی، قفس بالا، کارکرد های متنوع و تنظیمات مختلف شستشو، مصرف انرژی A، بدنه استیل جامد، شستشوی سریع و... می باشد. این مدل حدود 60 کیلوگرم وزن دارد و یکی از مدل های روکار ماشین ظرفشویی موجود در بازار است. قطعا این مدل را می توان یکی از بهترین مدل های ماشین ظرفشویی بوش در بازار دانست.
ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW01M
این نوع ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 14 نفره و همچنین دارای قفسه بلند و دارای قفل کودک و دارای امکانات مختلف از جمله شستشوی اتوماتیک، شستشوی فشرده، سریع، خشک، سیستم پولیش، استارت تاخیری و تایمر می باشد. شستشوی ظروف ظریف و همچنین دارای 3 سبد برای قرار دادن ظروف در ماشین لباسشویی و ... می باشد . این ماشین ظرفشویی بوش 60 کیلوگرم وزن دارد و یکی از مدل های روکار ماشین ظرفشویی با کلاس انرژی A می باشد و یکی از ماشین ظرفشویی های کم مصرف بازار محسوب می شود.
بهترین ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS40C08IR
این نوع ماشین ظرفشویی دارای کلاس انرژی A می باشد و از جمله ویژگی های مختلف این مدل ماشین ظرفشویی می توان به تنظیمات و برنامه های شستشوی متنوع، محفظه داخلی از فولاد ضد زنگ و مقاوم، قفل کودک، سنسور تشخیص سطح آب اشاره کرد. قابلیت شست و شوی نیمی از ظرفیت و ... را دارد که طبق اندازه گیری ها سالانه حدود 3300 لیتر آب مصرف می کند. و حجم بسیار پایینی دارد که  برای افراد اذیت کننده نیست.
بهترین مدل ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل SMS46MI01B
این نوع ماشین ظرفشویی دارای مزایای بالایی از جمله موتور بی صدا، قابلیت شستشوی نیمی از ظرفیت خود دستگاه، سنسور تشخیص سطح آب و ... می باشد. به طور کلی موتور این نوع ماشین ظرفشویی دارای طول عمر بالا و همچنین ماندگاری بسیار بالایی است و دارای سه نوع سبد در اندازه های تقریبا متفاوت می باشد. دارای ظرفیت 14 نفر و مجهز به قفل کودک و سایر امکانات خاص مانند شستشوی اقتصادی، شستشو در دمای بالا، برنامه های شستشوی متنوع و ... می باشد. یکی از ویژگی های بسیار خوب این مدل ماشین ظرفشویی قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات است که به شما امکان می دهد ظروف بزرگ و کوچکتر را به راحتی در ماشین ظرفشویی قرار دهید. البته مصرف بهینه انرژی آن از دیگر ویژگی های خوب این دستگاه است.
ما در این مقاله سعی کردیم ماشین ظرفشویی بوش را به شما معرفی کنیم. با توجه به سابقه پر افتخار بوش در تولید طیف گسترده ای از محصولات و با توجه به فناوری ها و امکانات رفاهی فراوانی که در مجموعه ماشین های ظرفشویی این شرکت وجود دارد، خرید این ماشین نه تنها کار روزمره شما را آسان می کند، بلکه جذابیت را به آشپزخانه شما اضافه می کند.
پیشنهاد ویژه
گروه های مشابه
گروه بندی کالا ها
فیلتر بر اساس قیمت
تماس با بوش بازار
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، پلاک 1347
02122868003
09392986601
بوش بازار

بوش بازار به عنوان یکی از فروشگاه های مرکزی بوش در ایران ، امکان خرید حضوری و تلفنی تمامی مدل های لوازم خانگی بوش را برای مشتریان گرامی فراهم کرده است. در صورت تمایل به خرید تلفنی می توانید با شماره موبایل 09392986601 تماس بگیرید ، همچنین در صورت نیاز به مراجعه حضوری و بازدید از نمایشگاه محصولات بوش بازار ، می توانید به آدرس تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، پلاک 1347 مراجعه نمایید .

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه بوش بازار می باشد .